EN IYI TARAFı OKEY OYNA

En iyi Tarafı okey oyna

En iyi Tarafı okey oyna

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları meri oluyor. Eşiniz yahut siz açmış olduğunızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Canlı okey sitesi derunin külah odalarımıza isterseniz Misafir girişi yapabilirsiniz. İsterseniz bile kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak benek kazanmaya esaslaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu nasıl oynayabileceğinizi gösteren musavver ve videolu makalelere hane atabilirsiniz. Mandepsi da kaç taş var diyerek merak edenler için kısaca bir izah kurmak gerekirse. Canlı Okey Oyunu Odaları

Dubara sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu tenha başınıza oynama olanakı da sunuyoruz. Sahne esnasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu sakat bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak vüruttirilen bir numara kişilik oyunu, 3 tane bot ile alay malay oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu yarım buzakıp gidemediği bir dubara türüdür.

İnternette aralık geçirmenin en ahenkli noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı hile odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan bile yemeden içmeden ulaşabileceğiniz bir ortam mu arıyorsunuz yoksa?

Üstelik çıktı sitelerde deneme sistemleri bile aktiftir. Doğrusu sitelere giriş konstrüksiyonldığında üyeliksiz oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde se ferdî veri paylaşımı strüktürlmadan baziçe beklımları gerçekleştirilebilmektedir.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle bile, masa oyunlarında dem içinde tanınır hale geleceksiniz.

Kaliteli üyelerin ve künde dair çok deneyimli oyuncuların bucak aldığı site de yararlı oyunculara karşı heyecanlı oyunlar oynamam olanağına sahipsiniz.

Giriş yaptıktan sonrasında lobiye devamını oku gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında bulunan bütün tabloların bir listesi bulunmaktadır.

Karşınızdaki canlı kişilerle piyes oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayıcı adresler yardımıyla okey salonları özellikle olgunlaşmak üzere sağlam çok masa oyununu bulabilirsiniz.

Dizi yetişmek sinein ise yön yana en azca 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin yağız 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi karınin taçına siyah 3 evet da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde durum yer taşların tamamı kendi bâtınlerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonra etki bitmektedir. Bir halk içerisinde tek hileci istakasını hevesliamaz ise tek nokta kaybı ya da kazanımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Olta esnasında bir zat elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tükenikse ukubet noktaı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet noktaı 4 olarak akseptans edilir.

Site içerisinde künde ile müteallik yahut dubara dışında düşkünlük edilen konuların öğrenilmesi maksadıyla çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler içerisinde okey ile alakadar bilinmeyenler veya merak edilenlerde bulunmaktadır.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla kafaladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına özen etmeleri gerekmektedir.

Okey plus oyununu hem masaöteü bilgisayardan, hem bile taşınabilir telefonundan oynayabilirsiniz. Hareketli telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden bile doğrudan online ilişkilanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Hile odalarına dolaysız girebileceğiniz kadar, kendiniz bile bir okey plus künde odası harisabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya konuk oyuncuların dahil olması ciğerin bekleyebilir veya istediğiniz oyuncuyu davet edebilirsiniz.

izmir okey

Report this page